Kompleksowa agencja marketingowa w Toruniu — wielka szansa czy zbędny luksus?

Kompleksowa agencja marketingowa to miejsce, w którym zespół specjalistów wspólnie realizuje pomysł zleceniodawcy. Ogromną korzyścią płynącą do klienta jest to, że nie musi on posiadać żadnej wiedzy w dziedzinie marketingu.
Kompleksowa agencja marketingowa czym się zajmuje

W czasie kryzysu gospodarczo-społecznego, który aktualnie nas dotyka, wielu przedsiębiorców szuka możliwości cięcia kosztów funkcjonowania swojej działalności. Decydują się na rezygnację z wielu sprzętów czy usług, które, w danej chwili, mogą uznać za zbędne. Czy jednak zawsze dokonują trafnych analiz, a ich decyzje przynoszą więcej korzyści niż strat?

Kompleksowa agencja marketingowa to miejsce, w którym zespół specjalistów wspólnie realizuje pomysł zleceniodawcy. Ogromną korzyścią płynącą do klienta jest to, że nie musi on posiadać żadnej wiedzy w dziedzinie marketingu. Wystarczy, że przedstawi swój pomysł, pragnienia, marzenia, a resztę działań powierzyć może specjalistom. Zespół agencji, oparciu o swoją wiedzę, doświadczenie oraz profesjonalne narzędzia wspólnie tworzą plan działań marketingowych, w którym określają cele, do których dążą, pożądane efekty działań oraz metody i techniczne aspekty realizacji tychże działań, a następnie przystępują do efektywnego realizowania stworzonego planu.

Different Story to kompleksowa agencja marketingowa mająca siedzibę w Toruniu. Tworzy ją pięcioro młodych, dynamicznych, otwartych na świat pasjonatów marketingu, spośród których każdy wnosi do zespołu obszerną wiedzę, doświadczenie, zaangażowanie oraz wiele znakomitych pomysłów.

Spis treści
  Add a header to begin generating the table of contents

  Czym zajmuje się kompleksowa agencja marketingowa?

  Założeniem działania kompleksowej agencji marketingowej jest całościowa obsługa klienta. Dzięki takiej współpracy, zleceniodawca otrzymuje możliwość współpracy z jednym usługodawcą, który oferuje możliwość wykonania pożądanych działań. Klient w ten sposób zyskuje oszczędność czasu oraz wygodę kontaktowania się z tylko jednym wykonawcą.

  Czy masz gdzie działać? Tworzymy obszary.

  Jednym z pierwszych namacalnych zadań zespołu jest stworzenie miejsc, w których będą mogli dystrybuować tworzone w kolejnych etapach treści oraz budować pozytywny wizerunek reprezentowanej marki. Na to zadanie składają się głównie:

  • budowanie stron internetowych,
  • tworzenie profili w mediach społecznościowych,
  • tworzenie wizytówek w przeglądarkach internetowych,
  • tworzenie profili na portalach branżowych.

  Miejsce już mamy — teraz czas na content.

  Kolejnym etapem jest tworzenie treści. Zadanie to z pozoru może wydawać się prostym, jednak w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Aby stworzone treści miały wysoką wartość, wymaga ono znajomości obsługi wielu narzędzi oraz funkcjonowania schematów rynkowych.

  W etap ten zaangażowani są głównie fotografowie, filmowcy, montażyści, lektorzy, graficy, copywriterzy oraz PR-owcy. Zadania, które, w celu stworzenia treści, wykonują członkowie agencji marketingowej to przede wszystkim fotografia oraz fotografia produktowa, nagrania wideo, nagrania lektorskie, grafika komputerowa, tworzenie tekstów, tworzenie spójnego wizualnie przekazu multimedialnego.

  Pozycjonowanie — nie tylko SEO

  Następny etap wiąże się z działaniami, mającymi na celu sprawienie, aby stworzone treści dotarły do jak największej ilości odbiorców, którzy jednocześnie zainteresują się prezentowanymi informacjami oraz wejdą w interakcję z przedsiębiorstwem.

  Poprzez optymalizację treści na stronie, jak i jej struktury oraz kodu, buduje się wartość witryny, co wpływa pozytywnie na jej widoczność w sieci.

  Pojęcie pozycjonowania często stosowane jest zamiennie ze skrótem SEO (ang. search engine optimization), co jest błędem. Działania SEO są jednym z bardzo istotnych elementów, składających się na pozycjonowanie, nie są jednak jego synonimem. Pozostałe elementy to: content marketing, czyli systematyczne tworzenie i udostępnianie treści, link building, zwane linkowaniem, czyli tworzenie linków wewnętrznych i zewnętrznych oraz analityka internetowa.

  Agencja marketingowa w Toruniu – przykładowe dalsze działania.

  Content został już udostępniony, obszary wybrane, działania pozycjonujące trwają. Czas na zarządzanie oraz obserwację.

  Zarządzanie działaniami często sprowadza się do moderowania strony internetowej, profili na Facebooku czy Instagramie, odpowiadaniu na reakcje, wiadomości odbiorców naszych komunikatów. Media obsługiwane przez agencję marketingową charakteryzują się wysokim stopniem zadowolenia odbiorców, na co wpływa na przykład szybkie odpowiadanie na zapytania klientów.

  Na etapie obserwacji z pomocą przychodzą narzędzia analityczne takie jak: SEMSTORM, Senuto czy Ahrefs. Pozwalają one w przejrzysty, wydajny i efektywny sposób analizować poczynione działania. Na podstawie raportów, wykresów i tabel specjalista potrafi określić czy zaplanowane i wykonane działania były trafne. Może się jednak okazać, że zakończyły się one porażką. Analiza pozwala także jasno wskazać elementy nietrafione, co umożliwia ich zmianę lub całkowite usunięcie.

  Kompleksowa agencja marketingowa w Toruniu — czy warto korzystać z jej usług?

  Prowadzisz firmę i czujesz, że działania marketingowe, które wykonujesz, nie przynoszą pożądanego efektu lub sprawiają, że brakuje Ci czasu? Zastanów się nad skorzystaniem z usług kompleksowej agencji marketingowej w Toruniu.

  Usługi świadczone przez specjalistów cechuje wysoka skuteczność, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo czasu. Pojawiające się, wyraźnie dostrzegalne efekty działań agencji znajdą odzwierciedlenie także w obszarze korzyści finansowych.

  Kompleksowość w odniesieniu do działalności agencji marketingowej wskazuje na zaopiekowanie się klientem “od A do Z”. Klient może skorzystać z usług oferowanych przez wielu niezrzeszonych ze sobą specjalistów, jednak współpraca z wieloma podwykonawcami niesie za sobą wysokie koszty oraz zajmuje wiele czasu.

  Skład Different Story zasilają specjaliści wielu obszarów, a oferowana usługa jest niejako całościowa i spójna. Każdy etap działań kierowany jest według wspólnych założeń agencyjnych, wpisuje się w jeden styl oraz metody działania.

  Przychodząc do naszej agencji, klient może z czystym sumieniem oddać obszar marketingu swojej firmy w ręce profesjonalistów, a sam wykorzystać swój czas do innych celów.

  Naszym celem jest stworzenie w umysłach odbiorców silnego powiązania między hasłami Different Story – kompleksowa agencja marketingowa w Toruniu.

  Jeżeli szukasz kompleksowej agencji marketingowej działającej również na terenie innych miejscowości i w ich pobliżu:

  • Bydgoszcz,
  • Włocławek,
  • Olsztyn,
  • Elbląg,
  • Ostróda,
  • Gdańsk,
  • Gdynia,
  • Sopot,

  skontaktuj się z nami!

  Leave a Reply