rozwój firmy prosta grafika

Dlaczego Different Story?

Chcemy opowiedzieć historię Twojej marki tak, żeby wyrywała z butów, nie trzymając się szablonów i sztywnych reguł. Wiemy, że każda marka jest wyjątkowa i potrzebuje indywidualnego podejścia, innej strategii i odważnych działań. Może nasza ekipa specjalistów jest odrobinę szalona, ale nie boimy się żadnych wyzwań. Opowiemy Twoją historię inaczej. Opowiemy ją tak, że w końcu zacznie sprzedawać!
rozwój firmy prosta grafika

Dlaczego Different Story?​

Chcemy opowiedzieć historię Twojej marki inaczej, nie trzymając się szablonów i sztywnych reguł. Wiemy, że każda marka jest wyjątkowa i potrzebuje indywidualnego podejścia, innej strategi i odważnych działań. Nasza ekipa zdolnych freelancerów jest odrobinę szalona i nie boi się żadnych wyzwań. Opowiemy Twoją historię inaczej. Opowiemy ją tak, że w końcu zacznie sprzedawać!

Nasz zespół

Każda osoba w naszej agencji jest równie niezależna, co oryginalna. Dlaczego to dobrze?
Mieszanka silnych, kolorowych charakterów brzmi może jak przepis na trzęsienie ziemi, ale właśnie to ścieranie się kontrastujących poglądów i opinii pcha nas w stronę niestandardowych i efektywnych rozwiązań.

Faustyna Matecka założycielka Different Story
Karolina Darocha współzałożycielka Different Story
Mateusz Filipiak SEO SEM Different Story

Specjalistka ds. Social media&Ads

Z marketingiem jest związana już od ponad pięciu lat. Cieszy się każdą nowinką z zakresu Social Media i Adsów, tak jak zazwyczaj normalni ludzie cieszą się, powiedzmy z… chyba już nawet nie wie, z czego cieszą się normalni ludzie.
Wierzy, że marketing nie jest tylko narzędziem poprawiającym sprzedaż, ale sposobem na tworzenie relacji, budowanie osobowości i angażowanie w dyskusję. 

Jest zakręcona na punkcie Social mediów i płatnych form promocji. Nie boi się tematów trudnych. Uważa, że im większe wyzwanie, tym wyższa satysfakcja.

W czasie wolnym pasjami ogląda czarnobiałe komedie. Zakochana w vintage, orientalnej kuchni i podróżach. Na drugi etat pracuje jako gospodarz wyspy w Animal Crossing.

Specjalistka ds. Social Media

Z wykształcenia copywriterka, zawodowo odnalazła się w content marketingu w Social Mediach. Jest typem gaduły, ma milion pomysłów na minutę i szybko angażuje się w nowe projekty.

Karoliny zainteresowania związane są z ekologią, podróżowaniem i zwierzętami, co łączy się ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. Szuka w markach cech, o których warto powiedzieć głośno. Jej konikiem są marki beauty, nie boi się również contentu medycznego lub CBD.

Prywatnie kocha swoje dwa koty, słucha dużo podcatstów crime story oraz ogląda dużo filmów i seriali. Jej guilty pleasure to teenage dramy na Netflixie i Simsy 4. 😉

Zaprzyjaźniony specjalista ds. SEO i SEM

Szukasz kogoś, kto wprowadzi Cię w magiczny świat reklam internetowych, a SEO i SEM brzmią jak jakiś dziwny język? Dobrze trafiłeś, bo właśnie w tym specjalizuje się Mateusz.

Zajmuje się promocją w internecie oraz planowaniem i wdrażaniem skutecznych rozwiązań marketingowych. Współpracował zarówno z dużymi, jak i małymi. W jego słowniku nie znajdziesz słowa „niemożliwe”.

W wolnych chwilach czyta/ogląda Sci-Fi i dowiaduje się wszystkiego, co można o kosmosie. 🙂

Co nas wyróżnia?

rozmowa ikona

Indywidualne podejście

Podejmując współpracę z naszą agencją, możesz liczyć na stałą opiekę specjalisty, który będzie czuwał nad sukcesem działań. Każdą nową współpracę zaczynamy od długiego wywiadu, żeby jak najlepiej poznać branżę, w której działasz, Twoją grupę odbiorczą i Ciebie samego. Jest to dla nas solidna podstawa do owocnej współpracy.

zasięg ikona

Nowoczesne narzędzia marketingowe

Jesteśmy na bieżąco z nowinkami w branży, zmianami w działaniu algorytmów i regulaminów platform. Nic nam nie umknie ;). Podczas pracy wspieramy się zaawansowanymi narzędziami, dzięki czemu wykorzystujemy maksimum możliwości marketingu internetowego.

Google ads ikona

Odwaga

Dla nas Twój zysk jest naszą wygraną. Dlatego walczymy o rozwiązania, które mają największy sens w Twojej sytuacji.
Podchodzimy do tego zbyt personalnie? Być może, ale nie pozwolimy naszemu klientowi przepalać budżetu na rozwiązania, które dla jego marki się nie sprawdzą.

Seo ikona

Skuteczne działania zwiększające sprzedaż

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

zasięg ikona

Nowoczesne techniki marketingower

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

rozmowa ikona

Profesjonalne podejście do klienta

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zaufali nam

Different Story w kilku liczbach

0 +
Obszarów działań
0
Specjalistów
0 +
Skutecznych kampanii
0
Obszarów działań marketingowych
0
Lat doświadczenia
0 +
Klientów

Chcesz dowiedzieć się, jak skutecznie zwiększyć zyski w swojej firmie?

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się jak skutecznie zwiększyć zyski w swojej firmie?

Skontaktuj się z nami